HPE 460W Common Slot Gold Hot Plug Power Supply Kit
Call for Price
Buy HPE 460W Common Slot Gold Hot Plug Power Supply Kit
SKU:
3c0dde8535d0
Category: Computing
Description
| General Information | |
| Product Name | HPE 460W Common Slot Gold Hot Plug Power Supply Kit |
| Manufacturer Part Number | 503296-B21 |
| Product Type | Proprietary Power Supply |
| Power Description | |
| Output Power | 460 W |
| Miscellaneous | |
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Other Information | |
| Input Voltage Type | AC |
| Input Voltage Range | 100 V AC to 240 V AC |
| Stock Details | |
| Manufacturer | HPE |
| Manuf Part# | 503296-B21 |
Shipping & Delivery
More Products
SanDisk 2TB Extreme PRO Portable SSD
Call for Price
SanDisk 2TB Extreme PRO Portable External SSD Up to 1050MBps; Create at the speed of life. The SanDisk Extreme PRO Portable SSD leverages our lightning-fast, in-house NVMe technology to dramatically increase transfer speeds to up to 1050MB/s, letting you move files faster and edit right from the drive.
Logitech Keyboard K120 Best Buy
Call for Price
Your hands will enjoy the low-profile, whisper-quiet keys and standard layout with full-size F-keys and number pad. The slim keyboard isn’t just sleek? it’s tough with a spill-resistant design, sturdy tilt legs, and durable keys. You simply plug it into a USB port on your desktop, laptop, or netbook computer and start using it right away.
JBL Quantum 50 Best Buy
Call for Price
Western Digital SSD 1TB Internal HD Simply Best
Call for Price
SanDisk 64gb Extreme Pro SDXC UHS I Card C10 170mbs
Call for Price
