HP 1TB 6G SAS 7.2K 2.5 inch MDL Hard Disk Drive|605835-B21
Call for Price
HPE 2TB 6G SATA 7.2K 2.5 inch 512E SC Hard Drive
Call for Price
HP G8 G9 900-GB 6G 10K 2.5 DP SAS| 693569-004
Call for Price
Buy HP G8 G9 900-GB 6G 10K 2.5 DP SAS| 693569-004
SKU:
6c43f3d87da4
Category: Computing
Description
| Specifications: | |
| Category | Proliant HardDrive |
| Sub-Category | 10K |
| Generation | SAS SC |
| Part Number | 693569-004-10Pack |
| Products ID | 507827 |
| Type | Hard Drive – Hot-Swap |
| Capacity | 900GB |
| Interface Type | Serial Attached SCSI |
| Spindle Speed | 10000RPM |
| Ports | Dual Port |
| Speed | 6GB/s |
Shipping & Delivery
More Products
Seagate Backup Plus Portable 4TB
Call for Price
Airsky USB Type-C HUB 6-In-1 Best Buy
Call for Price
APC Easy UPS SMV 3000VA, Universal Outlet, 230V SMV3000AI-MS
Call for Price
LDNIO 6 USB Charger
Call for Price
